Wesela

Żeby coś się zdarzyło
Żeby coś się mogło zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć
Jonasz Kofta

Wymarzona miłość już jest, teraz pozostała tylko kwestia wymarzonego wesela. Z naszą pomocą uda Wam się spełnić i to pragnienie!

W Oławian Hotel znajdziecie największą i najnowocześniejszą salę weselną w Oławie, ponadto do dyspozycji gości oddamy bar, pokoje hotelowe, patio „Kogucik”, a także przestronny, strzeżony parking. Nasza sala weselna może pomieścić, zależnie od ułożenia stołów:

  • 240 osób (okrągłe ułożenie stołów)
  • 130 osób ( prostokątne ułożenie stołów)

Pomieszczenie posiada wydzielony parkiet taneczny, dzięki czemu zabawa nie odbywa się bezpośrednio obok stołów i gości delektujących się smakiem posiłków, a jednak mogą oni swobodnie obserwować szalone tańce i zabawy. Sala nie ma filarów, dzięki czemu jest bardzo przestronna i pozwala na całkowitą swobodę ruchów.

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dlatego z największą starannością i dbałością o szczegóły przygotujemy dla Was przyjęcie, na którym będziecie mogli należycie uczcić tę wspaniałą chwilę. Nasi specjaliści od aranżacji wnętrz stworzą nietuzinkową dekorację według Waszych sugestii, barwne i pomysłowe kompozycje z kwiatów i owoców, które z pewnością zachwycą wszystkich zaproszonych gości.

Na stołach znajdą się także niezastąpione świece, dające romantyczne światło, śnieżnobiałe obrusy i gustowna, lśniąca zastawa. Niepowtarzalną atmosferę wyczarujemy dla Was także za sprawą profesjonalnego, nowoczesnego oświetlenia, które wprawi wszystkich we wspaniałe nastroje – wzruszające i refleksyjne, kiedy przyjdzie pora wygłaszania toastów kiedy goście ruszą na parkiet!

Do pełnej dyspozycji gości oddajemy naszego doświadczonego szefa kuchni wraz z wykwalifikowanym zespołem kucharzy i kelnerów. Nasze szerokie menu, z różnorodnym zestawem potraw weselnych z pewnością zachwyci, każde, nawet najbardziej wybredne podniebienie. Posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. W dobrze zaopatrzonym barze Wasi goście znajdą swoje ulubione trunki, a także będą mieli okazję spróbować wielu egzotycznych cocktaili, czy też drinków.


Na życzenie zadbamy także o utalentowanego kamerzystę i fotografa oraz o profesjonalną oprawę muzyczną, dzięki której zabawa trwać będzie do białego rana!

A kiedy przyjęcie dobiegnie końca, będziecie mogli udać się do ekskluzywnego apartamentu, przygotowanego specjalnie dla Was. W apartamencie znajduje się pokój dzienny, piękna, romantyczna sypialnia, łazienka z wanną narożną, garderoba, a także sejf, w którym można bezpiecznie przechować ślubne prezenty – jednym słowem wszystko czego potrzebują świeżo upieczeni nowożeńcy!


Zapewniamy, że wesele przygotowane w naszym hotelu przez lata wspominać będziecie z sentymentem i wielką radością.