Oławian Hotel

O Hotelu

Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel

Hotel

Oławian Hotel znajduje się w Oławie.
Oławian Hotel to perła wśród pereł dolnośląskich obiektów.

bkg
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy

Zapraszamy

Oławian Hotel znajduje się w Oławie – mieście magicznym i urokliwym, które swymi początkami sięga czasów późnego średniowiecza. Czar ten w połączeniu z naszymi najwyższymi staraniami, jakie od początku istnienia obiektu, zmierzają ku zapewnieniu naszym gościom kompleksowych usług najwyższej jakości, a także niesamowita aura własna Hotelu, sprawia, iż nie ma on sobie równych w swej kategorii i klasie.

Imprezy
Imprezy
Imprezy
Imprezy

Imprezy

W szerokie spektrum świadczonych przez nas usług wpisuje się całościowa organizacja wyjątkowych wydarzeń rodzinnych, takich jak urodziny, komunie, wesela oraz chrzciny, a także imprez okolicznościowych typu: grille, biesiady, bankiety czy też cocktaile.
Prócz przestronnej sali z okrągłymi bądź prostokątnymi stołami oraz kameralnego i romantycznego patio z kominkiem, do dyspozycji naszych gości oddajemy również specjalnie zagospodarowany plener, w którego przestrzeń wchodzi m.in. urokliwy ogródek letni.

Konferencje
Konferencje
Konferencje
Konferencje

Konferencje

Oławian Hotel jest również doskonale przystosowany do organizacji wszelkiego typu konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń oraz prezentacji – posiadamy świetnie wyposażoną, nowoczesną i funkcjonalną salę konferencyjną.
Przy ośrodku znajduje się również wykwintna restauracja, w której menu znajdują się kunsztowne i smaczne potrawy na każdą porę dnia, jak również roku.

Pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje

Pokoje

Pokoje noclegowe usytuowane są na trzech kondygnacjach obiektu – każdy z nich został wyposażony w osobną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wanna lub prysznic) telewizor, bezpłatny dostęp do internetu wi-fi (20mb/s), lodówkę, zestawy kosmetyczne, zestaw ręczników kąpielowych, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz butelkę wody mineralnej a także wygłuszone drzwi, które zapewnią ciszę i spokój, stwarzając tym samym doskonałą przestrzeń dla wypoczynku.
W cenę pobytu wliczone jest wyśmienite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz monitorowany parking. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

Komfort pobytu
Komfort pobytu
Komfort pobytu
Komfort pobytu

Komfort pobytu

Nie osiągnęlibyśmy tak ogromnego uznania wśród gości, gdyby nie profesjonalny poziom obsługi, świadczony przez nasz wykwalifikowany personel. Dokłada on wszelkich starań, by przybyli do nas Klienci czuli się naprawdę dobrze oraz komfortowo, i w pełni mogli przeżywać płynącą z celebrowanego wydarzenia radość.
W trosce o każdego gościa, Hotel został w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także dzieci. U jego boku znajduje się strzeżony, monitorowany parking. Pomyśleliśmy również o właścicielach psów – wyznaczyliśmy dla nich specjalne miejsce.

Położenie
Położenie
Położenie

Położenie

Atutem Oławian Hotelu jest również jego lokalizacja. Niemalże bezpośrednio sąsiaduje on z dworcem PKP oraz centrum handlowym. Do autostrady A4 pozostaje stąd tylko 10 km, a do lotniska 40 km. W bezpośredniej bliskości znajduje się także specjalna strefa przemysłowa w Jelczu Laskowicach – dzieli nas od niej niespełna 10 km.
Do Wrocławia pozostaje zaledwie 30 km – jest to na tyle blisko, iż pokonanie tej odległości nie zajmuje zbyt wiele czasu, a zarazem dystans ten skutecznie pozwala zapomnieć o aglomeracyjnym zgiełku i w pełni się oddać relaksującej atmosferze spokoju, jaki panuje w tej późno-średniowiecznej osadzie, jaką jest Oława.