Oławian Hotel

Wesela

Najważniejsze chwile
Najważniejsze chwile
Najważniejsze chwile
Najważniejsze chwile

Najważniejsze chwile

Wymarzona miłość już jest, teraz pozostała tylko kwestia wymarzonego wesela. Z naszą pomocą uda Wam się spełnić i to pragnienie! Zapewniamy, że wesele przygotowane w naszym hotelu przez lata wspominać będziecie z sentymentem i wielką radością.

bkg
Sala weselna
Sala weselna

Sala weselna

W Oławian Hotel znajdziecie największą i najnowocześniejszą salę weselną w Oławie, ponadto do dyspozycji gości oddamy bar, pokoje hotelowe, patio „Kogucik”, a także przestronny, strzeżony parking. Nasza sala weselna może pomieścić, zależnie od ułożenia stołów:

  • 240 osób (okrągłe ułożenie stołów)
  • 130 osób ( prostokątne ułożenie stołów).

Pomieszczenie posiada wydzielony parkiet taneczny, dzięki czemu zabawa nie odbywa się bezpośrednio obok stołów i gości delektujących się smakiem posiłków, a jednak mogą oni swobodnie obserwować szalone tańce i zabawy. Sala nie ma filarów, dzięki czemu jest bardzo przestronna i pozwala na całkowitą swobodę ruchów.

Atmosfera
Atmosfera

Atmosfera

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dlatego z największą starannością i dbałością o szczegóły przygotujemy dla Was przyjęcie, na którym będziecie mogli należycie uczcić tę wspaniałą chwilę. Nietuzinkowe dekoracje według Waszych sugestii, barwne i pomysłowe kompozycje z kwiatów i owoców, z pewnością zachwycą wszystkich zaproszonych gości.
Na stołach znajdą się także niezastąpione świece, dające romantyczne światło, śnieżnobiałe obrusy i gustowna, lśniąca zastawa. Niepowtarzalną atmosferę wyczarujemy dla Was także za sprawą profesjonalnego, nowoczesnego oświetlenia, które wprawi wszystkich we wspaniałe nastroje – wzruszające i refleksyjne, kiedy przyjdzie pora wygłaszania toastów kiedy goście ruszą na parkiet!

Aranżacje

Aranżacje

Nasi specjaliści od aranżacji wnętrz stworzą dekoracje według Waszych sugestii.

Menu
Menu

Menu

Do pełnej dyspozycji gości oddajemy naszego doświadczonego szefa kuchni wraz z wykwalifikowanym zespołem kucharzy i kelnerów. Nasze szerokie menu, z różnorodnym zestawem potraw weselnych z pewnością zachwyci, każde, nawet najbardziej wybredne podniebienie. Posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. W dobrze zaopatrzonym barze Wasi goście znajdą swoje ulubione trunki, a także będą mieli okazję spróbować wielu egzotycznych cocktaili, czy też drinków.
Na życzenie zadbamy także o utalentowanego kamerzystę i fotografa oraz o profesjonalną oprawę muzyczną, dzięki której zabawa trwać będzie do białego rana!

Dla nowożeńców
Dla nowożeńców
Dla nowożeńców

Dla nowożeńców

A kiedy przyjęcie dobiegnie końca, będziecie mogli udać się do ekskluzywnego apartamentu, przygotowanego specjalnie dla Was. W apartamencie znajduje się pokój dzienny, piękna, romantyczna sypialnia, łazienka z wanną narożną, garderoba, a także sejf, w którym można bezpiecznie przechować ślubne prezenty – jednym słowem wszystko czego potrzebują świeżo upieczeni nowożeńcy!

Żeby coś się zdarzyło, żeby coś się mogło zdarzyć
I zjawiła się miłość, trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne, na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę, trzeba marzyć

Jonasz Kofta