Oławian Hotel

Restauracja

Wyjątkowy smak
Wyjątkowy smak
Wyjątkowy smak
Wyjątkowy smak
Wyjątkowy smak

Wyjątkowy smak

Restauracja w Oławian Hotelu to wyjątkowy lokal o nietuzinkowym wystroju, w którym oferujemy dania kuchni polskiej, przygotowane z produktów najwyższej jakości.

bkg
Nasza kuchnia
Nasza kuchnia
Nasza kuchnia
Nasza kuchnia

Nasza kuchnia

Przywiązujemy ogromną wagę do odpowiedniego procesu gotowania, formy podania i wysokiego standardu obsługi.
W naszym menu znajdują się śniadania serwowane w formie bufetu, pyszne lunche oraz wyśmienite obiady i kolacje.
Dania uzupełniane są o potrawy sezonowe, m.in. świeże i zachęcające soczystymi kolorami owoce i warzywa, a także aromatyczne grzyby. Niewątpliwymi zaletami naszego menu są także ogromne porcje i przystępne ceny.

Menu

Menu

Zapraszamy w niezapomnianą podróż kulinarną, pełną smaków i aromatów.

Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy

Zapraszamy

Restauracja w Oławian Hotelu to miejsce idealne na szybki biznesowy lunch, romantyczną kolację we dwoje, czy przyjęcie okolicznościowe.
Życzliwa obsługa, smakowite dania i piękny wystrój – wszystko to sprawia, że nasza restauracja, to miejsce o najwyższym standardzie w mieście! Wyjątkowy wystrój restauracji – profesjonalna obsługa i nieszablonowe podejście do każdego z klientów, pozytywnie wpłynie na ich nastrój i sprawi, że każdy kto zawita w nasze progi, wkrótce staje się stałym gościem!
Zapraszamy serdecznie w godzinach 6.00-23.00.

Bar
Bar
Bar

Bar

Spotkanie ze znajomymi, romantyczna randka? Zastanawiasz się gdzie spędzić przyjemny wieczór? Zapraszamy do naszego baru hotelowego!
Doświadczony, zręczny niczym akrobata barman przygotuje dla Ciebie najbardziej wymyślne drinki. Możesz tu także wybierać spośród wielu gatunków aromatycznych kaw i herbat oraz delektować się smakiem pysznych cocktaili. Bar w Oławian Hotelu to wyjątkowo dobrze zaopatrzone miejsce, z pewnością znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione napoje, a także odkryjesz wiele nowych smaków.
Zapraszamy do godziny 23.00.

Patio
Patio

Patio

Przy Oławian Hotelu znajduje się niezwykle urokliwe patio, którego bajkowa atmosfera wnętrza wprawia gości w dobre samopoczucie oraz obdarza magicznym nastrojem. Za efekt ten odpowiadają elementy wystroju, na które składają się: niebanalna forma architektoniczna obiektu, ceglane ściany wraz z kominkiem, mnogość fragmentów drewnianych, gustowne detale, przyjemne ciepłe oświetlenie oraz aromatyczny zapach grzanego wina. Specyficznego klimatu tego miejsca dopełnia słynna na cały kraj, ludowa zastawa bolesławiecka.
Patio doskonale sprawdza się w organizacji kameralnych imprez. Patio stanowi też świetny dodatek do urządzonych na większą skalę wydarzeń – w tym wypadku pełni funkcję czarującego zacisza, będącego alternatywą dla rozbawionej i hucznej sali bankietowej.

Śniadania

Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek – rozpocznij z nami dobrze dzień! Zapraszamy na pyszne śniadania bufetowe. Zapewniane przez nas produkty są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych dostawców.
W naszym różnorodnym menu śniadaniowym znajdą Państwo dania ciepłe oraz szereg zimnych przekąsek – szeroki wybór świeżych wędlin, warzyw, serów,  sałatek oraz aromatyczną kawę z ekspresu.
W bufecie nie zabraknie także słodkich przekąsek i owoców. Na specjalne życzenie serwujemy potrawy bez glutenu, jajecznicę, omlet lub jajka sadzone.

Zapraszamy codziennie w godz. 6:00-10:00.
Koszt śniadania dla gości z zewnątrz 30 PLN/osoba.
Na życzenie organizujemy również śniadania biznesowe.