Restauracja

Restauracja

Restauracja w Oławian Hotelu to wyjątkowy lokal o nietuzinkowym wystroju, w którym oferujemy dania kuchni polskiej, przygotowane z produktów najwyższej jakości. Przywiązujemy ogromną wagę także do odpowiedniego procesu gotowania, formy podania i wysokiego standardu obsługi. W naszym menu znajdują się śniadania serwowane w formie bufetu, pyszne lunche oraz wyśmienite obiady i kolacje. Dania uzupełniane są o potrawy sezonowe, m.in. świeże i zachęcające soczystymi kolorami owoce i warzywa, a także aromatyczne grzyby. Niewątpliwymi zaletami naszego menu są także ogromne porcje i przystępne ceny.

Restauracja w Oławian Hotelu to miejsce idealne na szybki biznesowy lunch, romantyczną kolację we dwoje, czy też wykwintne przyjęcie okolicznościowe.

Bogatą ofertę uzupełnia bar, w którym znaleźć można wiele rozmaitych trunków, spróbować przepysznych cocktaili, a także wybierać spośród wielu gatunków aromatycznych kaw i herbat.

Życzliwa obsługa, smakowite dania i piękny wystrój – wszystko to sprawia, że nasza restauracja, to miejsce o najwyższym standardzie w mieście!

Zapraszamy serdecznie w godzinach 6.00-23.00.

Bar czynny do godziny 23.00

Bar

Spotkanie ze znajomymi, romantyczna randka? Zastanawiasz się gdzie spędzić przyjemny wieczór? Zapraszamy do naszego baru hotelowego!

Doświadczony, zręczny niczym akrobata barman przygotuje dla Ciebie najbardziej wymyślne drinki. Możesz tu także wybierać spośród wielu gatunków aromatycznych kaw i herbat oraz delektować się smakiem pysznych cocktaili. Bar w Oławian Hotelu to wyjątkowo dobrze zaopatrzone miejsce, z pewnością znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione napoje, a także odkryjesz wiele nowych smaków. Wyjątkowy wystrój restauracji, w której mieści się bar z pewnością także pozytywnie wpłynie na Twój nastrój.

Wyjątkowy wystrój restauracji – w której znajduje się Bar, profesjonalna obsługa i nieszablonowe podejście do każdego z klientów, pozytywnie wpłynie na ich nastrój i sprawi, że każdy kto zawita w nasze progi, wkrótce staje się stałym gościem!
Zapraszamy do godziny 23.00.