Hotel

Oławian Hotel to perła wśród pereł dolnośląskich obiektów. Od dnia uroczystego otwarcia, w maju 2010 roku, nieustannie cieszy się on niegasnącym zainteresowaniem gości, którzy zwabiani wyjątkowym i niepowtarzalnym klimatem tego miejsca, przybywają tłumnie, by uczcić jedne z najważniejszych dni swego życia.

Oławian Hotel znajduje się w Oławie – mieście magicznym i urokliwym, które swymi początkami sięga czasów późnego średniowiecza. Czar ten w połączeniu z naszymi najwyższymi staraniami, jakie od początku istnienia obiektu, zmierzają ku zapewnieniu naszym gościom kompleksowych usług najwyższej jakości, a także niesamowita aura własna Hotelu, sprawia, iż nie ma on sobie równych w swej kategorii i klasie.

W szerokie spektrum świadczonych przez nas usług wpisuje się całościowa organizacja wyjątkowych wydarzeń rodzinnych, takich jak urodziny, komunie, wesela oraz chrzciny, a także imprez okolicznościowych typu: grille, biesiady, bankiety czy też cocktaile. Prócz przestronnej sali z okrągłymi bądź prostokątnymi stołami oraz kameralnego i romantycznego patio z kominkiem, do dyspozycji naszych gości oddajemy również specjalnie zagospodarowany plener, w którego przestrzeń wchodzi m. in. urokliwy ogródek letni. Oławian Hotel jest również doskonale przystosowany do organizacji wszelkiego typu konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń oraz prezentacji – posiadamy świetnie wyposażoną, nowoczesną i funkcjonalną salę konferencyjną. Przy ośrodku znajduje się również wykwintna restauracja, w której menu znajdują się kunsztowne i smaczne potrawy na każdą porę dnia, jak również roku.

Nie osiągnęlibyśmy tak ogromnego uznania wśród gości, gdyby nie profesjonalny poziom obsługi, świadczony przez nasz wykwalifikowany personel. Dokłada on wszelkich starań, by przybyli do nas Klienci czuli się naprawdę dobrze oraz komfortowo, i w pełni mogli przeżywać płynącą z celebrowanego wydarzenia radość.

W trosce o każdego gościa, Hotel został w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także dzieci. U jego boku znajduje się strzeżony, monitorowany parking. Pomyśleliśmy również o właścicielach psów – wyznaczyliśmy dla nich specjalne miejsce.

 

Atutem Oławian Hotelu jest również jego lokalizacja. Niemalże bezpośrednio sąsiaduje on z dworcem PKP oraz centrum handlowym. Do autostrady A4 pozostaje stąd tylko 10 km, a do lotniska 40 km. W bezpośredniej bliskości znajduje się także specjalna strefa przemysłowa w Jelczu Laskowicach – dzieli nas od niej niespełna 10 km. Do Wrocławia pozostaje zaledwie 30 km – jest to na tyle blisko, iż pokonanie tej odległości nie zajmuje zbyt wiele czasu, a zarazem dystans ten skutecznie pozwala zapomnieć o aglomeracyjnym zgiełku i w pełni się oddać relaksującej atmosferze spokoju, jaki panuje w tej późno-średniowiecznej osadzie, jaką jest Oława.